.

.

New
10 компјутери од САД Plug Ammeter Енергија Моќност Вати Напон на Волт Метар Следи Аналитичар

10 компјутери од САД Plug Ammeter Енергија Моќност Вати Напон на Волт Метар Следи Аналитичар

DEN 6094.00
DEN 6482.88

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн.
САД Plug Ammeter Енергија Моќност Вати Напон на Волт Метар Следи Аналитичар
Оваа листа вклучува : 10 единици на моќ метар (ammeter), САД приклучокот. Ние сме задоволни да работат со вас! Контактирајте со нас
Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака. Значи,тоа е alsocalled "енергија-заштеда на гардијан". Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Врвно оптоварување : 15 A
3. Температура : -10~60 Cel. AC напон : 90~150 V AC/60 Hz;
2. Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот.
Овој производ не само што обезбедува струја за електрични апарати,но исто така и евиденција на работењето на theappliances. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Работата услови на екранот вклучува : напон на напојување,во реално-време работи на моќност,електрична енергија потрошувачка на електрична енергија трошоци,операција време Во исто време,нуди можност за анализа на реално време runningpower и дава од алармот автоматски откако ненормално функционирање се случува.

Детали

Бренд Име:
МВР·СОЛ
Број На Модел На:
A6-ДР-MAM-НИ-10
Свеж

Избор на клиенти