.

.

New
2 парчиња/многу Дигитални LCD Термометар Влажност Температура Hygrometer

2 парчиња/многу Дигитални LCD Термометар Влажност Температура Hygrometer

DEN 226.00
DEN 237.60

Стока
Достапно.

Мини дигитален влажност температура hygrometer Со овој ТМ-05 термометар, ќе имаат стекнато прецизност електронски инструмент за мерење на дигитален термометар и Hygrometer Мерење опсег на температура : -10 C~50 C(14 F~122 F) опсег на Мерење на влажност : 20~95% R. H нема целзиусови температура на екранот во LCD Точност : температура : +/-1 C(1.8 F) во рамките на 0 C~35 C (32 F~С), +/-2 C на останатите спектар Влажност : 5% Р. Х., во рок од 40%~80% R. H., и 0 C~35 C(32 F~95 F) ,8% на останатите опсег на Резолуција : 0.1 C(0.1 С) , 1% RH големина на Единица : 57(L)x32(W)x11.5(T)mm Батерија : AG13 или LR44 (не се вклучени) Пакетот вклучува : Дигитални LCD Термометар Влажност x 2
Ве молиме Имајте во предвид : Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-30(или повеќе) дена зависи од вашата земја . Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.Ви благодариме. Ако имате добиете предмети .PLS Заврши цел.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски.
Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Рачни
Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
14018
Големина На Единица:
57(L)x32(W)x11.5(T)mm
Батеријата:
AG13 или LR44
Свеж

Избор на клиенти