.

.

New
Монтажа на арм за брзина на ветрот сензор правец на ветер сензор, резервен дел за времето станица

Монтажа на арм за брзина на ветрот сензор правец на ветер сензор, резервен дел за времето станица

DEN 153.00
DEN 186.72

Стока
Достапно.

Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн.)
Плаќање · ве Молиме плати во рок од 3 дена по аукција. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. Испорака детали · Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). За нас · Добредојде на нашата продавница.
Внимание :
Тоа е погоден за под производ. · Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние се грижиме нашите ценети клиенти.
(ве молиме да обезбеди оваа резервен дел е погодна за вашиот производ,)
(Забелешка : Ако сакате да го користите за други аеродроми, ние не гарантираме тоа е погодна за тоа. Услови за продажба · Позитивен Фидбек е нашиот живот. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. ве Молиме посетете нè често. Ние сме задоволни да работат со вас! Контактирајте со нас · Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Оваа листа вклучува : 1 единица за монтажа рака (тоа е резервен дел за временска станица)
Примена : тоа може да го поддржи правец на ветер сензор, правец на ветер сензор.

Детали

Стил:
Стои Станица
Теорија:
температурата на предавателот
Макс Мерење На Температурата:
50°C - 69°C
Моќност Тип:
Никој
Број На Модел На:
А3-MS-WH-SP-MR02-1
Употреба:
Апарати за домаќинство
Бренд Име:
МВР·СОЛ
Свеж

Избор на клиенти