.

.

New
Безжична Метеоролошка Станица Smart Home Боја LED Дигитални Временската Прогноза Метар Во Отворено Термометар Hygrometer Snooze Часовник

Безжична Метеоролошка Станица Smart Home Боја LED Дигитални Временската Прогноза Метар Во Отворено Термометар Hygrometer Snooze

DEN 1428.00
DEN 1679.52

Стока
Достапно.


Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Максимална/минимална вредност меморија за внатрешна/надворешна температура и внатрешна влажност. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Карактеристики :
1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.97 инч
Нето тежина : Околу 322 g
Бруто тежина : Околу. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.145*96*27 мм/ 5.

Детали

Големина На Дисплеј:
4.0 - 6.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Дигитални
Моќност Тип:
полнач
Стил:
Стои Станица
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Теорија:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
WHDZ
Употреба:
Апарати за домаќинство
Број На Модел На:
YGH391
Свеж

Избор на клиенти