.

.

New
Домашна Безжична Метеоролошка Станица Шарени LCD Дигитален Во/Надворешна Температура, Влажност одложите (Snooze) Алармот, временска Прогноза Метар

Домашна Безжична Метеоролошка Станица Шарени LCD Дигитален Во/Надворешна Температура, Влажност одложите (Snooze) Алармот, временска

DEN 1020.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

97 инч
Нето тежина : Околу 322 g
Бруто тежина : Околу.02 инч
Пакет големина : Прибл. Дата, време, влажност, температура на екранот.

Детали

Големина На Дисплеј:
4.0 - 6.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Дигитални
Моќност Тип:
полнач
Стил:
Стои Станица
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Теорија:
Сензор На Температура На
Употреба:
Апарати за домаќинство
Број На Модел На:
YGH391
Свеж

Избор на клиенти