.

.

New
XH-W1321 DC 12V Дигитален LED Температура, Термостат Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда -50-110 Степени

XH-W1321 DC 12V Дигитален LED Температура, Термостат Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда -50-110 Степени

DEN 214.00
DEN 224.64

Стока
Достапно.


Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). - Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.26" ) Параметри, Напон : DC12 V Температура Мерен опсег : -50-110℃ Температура за Контрола на Опсег : -50-110℃ Контрола на Точноста : 0.1℃ се Прикаже на Точноста : 0.Ви благодариме за вашиот поддржува!
. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашето разбирање.1℃ Мерење на Текст : NTC10 K Водоотпорен Сонда L=1 Метар Излез Тип на : Реле Излез(Излез Switch) Излез Капацитет : 10 A Пакет вклучуваат 1 x Дигитален Температура Контролер Известување - Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.

Детали

Моќност Тип:
Никој
Стил:
Ѕидот Виси
Број На Модел На:
XH-W1321
Теорија:
температурата контролер
Бренд Име:
diymore
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
100°C - 119°C
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Употреба:
проверете Опис
Свеж

Избор на клиенти