.

.

New
Вода Лили Керамички Глазура Темјан Режач Носителот Будистички Конуси Backflow Censer Дома Декор

Вода Лили Керамички Глазура Темјан Режач Носителот Будистички Конуси Backflow Censer Дома Декор

DEN 270.00
DEN 284.16

Стока
Достапно.


Име на производ : мини backflow темјан режач
Материјал : керамички
Спецификација : месечината 5x3x5cm
lotus4.5x3.5cm
Буда е hand4x4.2x2.2cm
gourd 5х5.5x7cm
Jiejiegao7.5x6.5x4cm

Детали

Тип:
Темјан Режач
Апликацијата Област:
дневна соба
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Естетската Функција:
Ментално Лековито
Класификација:
Темјан База
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
A416112903
Приклучок Тип:
ЛОА
Текстурата на материјалот:
Емајлот насликани керамика
Место на Потекло:
FuJian
Технологија:
Грбот режач
Пакет:
Во тетрапак пакување
Дали патентот снабдување:
no
Спецификации:
10 разлика
Материјал видови:
Керамички
Правење метод:
Рачно и машински
Виси форма:
Tabletop
Свеж

Избор на клиенти