.

.

New
Nautal Бамбус Темјан Режач Држачот за Темјан се Држиме Темјан Серпентина Дневна Соба, Канцеларија, читална, Дом Оркестарот Бесплатен Превозот

Nautal Бамбус Темјан Режач Држачот за Темјан се Држиме Темјан Серпентина Дневна Соба, Канцеларија, читална, Дом Оркестарот Бесплатен

DEN 6672.00

Стока
Достапно.

Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2).

Детали

Тип:
Темјан Режач
Производство:
Ароматерапијата Плоча
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
WIH08
Класификација:
Темјан База
Бренд Име:
AIPURSHI
Апликацијата Област:
дневна соба
Приклучок Тип:
Никој
Употреба:
Темјан носителот
is_customized:
Yes
Големина:
240*60*50mm
Свеж

Избор на клиенти