.

.

New
Керамички Камен Прав Rockery Планински Поток Backflow Темјан Режач за Конус Сандаловина Темјан Арома Плоча Дома Декор Украс

Керамички Камен Прав Rockery Планински Поток Backflow Темјан Режач за Конус Сандаловина Темјан Арома Плоча Дома Декор Украс

DEN 2358.00
DEN 4716.48

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
BENEWOTER
Тип:
Темјан Режач
Материјал:
Керамички
Производство:
Ароматерапијата Плоча
Класификација:
Темјан База
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Апликацијата Област:
дневна соба
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Приклучок Тип:
Никој
Име:
Назад протокот на Темјан Режач
одговараат за:
конус темјан
Место:
Дома,Дневна соба,Канцеларија,Хотел,Автомобил
Пакет Листа:
1*Темјан Режач
Свеж

Избор на клиенти