.

.

New
Бакар месинг темјан режач база на бакар злато, темјан censer изгубени восок кастинг темјан режач бакар

Бакар месинг темјан режач база на бакар злато, темјан censer изгубени восок кастинг темјан режач бакар

DEN 62016.00
DEN 65280.00

Стока
Достапно.


започнете
Овој темјан режач изнесува три, маска, телото и шасија. Бакар ѕид екстра дебели материјал за нога
Го држите во вашите раце е многу густа, стабилизирана од случајот.
Бакар дебелина до 6mm широк, или капак или база е дебел

Детали

Тип:
Темјан Режач
Апликацијата Област:
дневна соба
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Класификација:
Темјан База
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
УЖИВАЈТЕ-МАГИЈА
Приклучок Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти