.

.

New
L тип 144 Prewound bobbins 4 Janome машина везови нишка со бесплатен превозот

L тип 144 Prewound bobbins 4 Janome машина везови нишка со бесплатен превозот

DEN 6239.52

Стока
Достапно.


Превозот Забелешка :
Бесплатен превозот
Превозот времето е 3-7days за бесплатен превозот од DHL, Fed Ex, EMS (околу 3 ~ 15 дена) или други курир по плаќање.
Ви благодариме!
Купи два многу да уживаат во ПОДОБРА ЦЕНА!
Simthread Co.
Prewound bobbin нишка
L големина, sideless, со 75 D/2 полиестер со вжарено бела, 144pcs/кутија и 5 кутии/пакет
или L големина, картон големина, со 75 D/2 полиестер со вжарено бела, 144pcs/кутија и 5 кутии/пакет
Ве молиме љубезно советуваат кој треба
вез конец, bobbin конец, дното нишка
Опис : 75 D/2 Филамент Полиестер Prewound Bobbin Везови Темата-60 Wt
Тип : L Стил sideless Prewound Bobbin Везови Нишка
Метри : 120 до 135 метри
Тема Тежина : Околу.
Ви благодариме!
. Ако ви треба специјален express, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака до нас. Ако ви треба специјален express, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака до нас. Можете да ја посетите нашата веб-страница www. Добредојдовте да Контактирате со нас & ОЕМ вашата сопствена нишка. Имаме голем успех во Северна Америка, Австралија и Европа. Нашите главни производи се полиестер везови нишка(Брат 61 боја поставени на располагање, Simthread 112 бои), rayon везови конец , lurex везови нишка (метален тема), конец за шиење(конец за шиење боја сетови) , prewound bobbins, пластични bobbins итн. е професионална тема производител и извозник, од Кина, кој посветува на подобрување и производство на високо-квалитетни машина везови теми за повеќе од 10 години.

Детали

Бренд Име:
Simthread
Техника:
Mercerized
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Плетење,Шиење,Крстот Бод,Везови,Рачно Плетење,Ткаење
Функција:
Еластична,Ниско Ниво На Намалување,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Избелени
Предиво Тип:
Филамент
Тежина (g/топка):
3g
Предиво Count:
100% полиестер 75D/2
Број На Модел На:
75D/2
Бои:
white/black/ Бои
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти