.

.

New
Simthread 1000m полиестер тема 10 бои се користи за Вез, исто така, за buliding риболов прачка боја preservered со бесплатен превозот

Simthread 1000m полиестер тема 10 бои се користи за Вез, исто така, за buliding риболов прачка боја preservered со бесплатен

DEN 684.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


· Полиестер везови нишка со 120 Simthread бои & 61 Брат бои
· Rayon & Памук везови тема со повеќе од 400colors
· Металик везови нишка со MS & Б &М & МЗ & MX & type
· Светат во темница нишка со 120 D/2 Најлон & 150 D/2 Полиестер.
Simthread полиестер везови темата е изработена од супериорен квалитет tri-lobal полиестер предиво со користење на новата генерација технологија за производство на висок сјај, висок сјај везови тема.
Simthread ви нуди обемен производ на процесот на селекција, пристапни цени, одлична услуга и квалитет да се совпаѓаат.
· Пред-рана Bobbins & Bobbin нишка & Празни пластични Bobbin core
· Тема Пластични складирање кабинети
· Прилагодено конец во боја табела со вистински тема.

Детали

Употреба:
Шиење,Капчиња,Везови,Рачно Плетење,Плетење,Ткаење,Teabag,Крстот Бод
Функција:
Висока Температурата Отпорни,Низок Намалување,Еко-Пријателски,Хемиски Отпорни,Абразија-Отпорни,Еластичен
Предиво Count:
120D/2
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
10 Simthread
Техника:
Mercerized
Предиво Тип:
Филамент
Бренд Име:
Simthread
Тежина (g/топка):
13g
Должина:
1000m
Quntity:
10 конуси
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти