.

.

New
Слободен Испорака на високо квалитетни Разновидниот 202 or203 Полиестер машина/страна конец за шиење Виножито боја colorfull везови нишка

Слободен Испорака на високо квалитетни Разновидниот 202 or203 Полиестер машина/страна конец за шиење Виножито боја colorfull

DEN 168.00

Стока
Достапно.


Топла продажба на високо квалитетни Разновидниот 202 или 203 Полиестер машина/страна конец за шиење Виножито боја 150 Y/конус colorfull везови тема бесплатен превозот - Европски квалитет стојат
Тоа е најдобро го одбра за насловна DIY тема.
Kingdly adv нас кој би ви се допаѓа кога ќе ги нарачате 1 конус или 2 конус по собата. или ние ќе ги испрати до вас од страна на случаен избор. ви благодариме за вашето време тука во нашата продавница.

Детали

боја:
1 конус, 2 конуси по собата, 4 конуси по поставување
Техника:
Mercerized
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Плетење,Шиење,Капчиња,Крстот Бод,Teabag,Везови,Рачно Плетење,Ткаење
Функција:
Ниска Намалување,Висока Температура Отпорни,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Откачи
Тежина (g/топка):
24
Предиво Count:
202 или 203
Големина:
150Y / конус
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти