.

.

New
Топло Лето Плажа Висок квалитет Секси Жени 2 Парчиња Сурфање Нуркањето Долги Ракави Бански Костим за капење, Спорт Девојка костим за Капење

Топло Лето Плажа Висок квалитет Секси Жени 2 Парчиња Сурфање Нуркањето Долги Ракави Бански Костим за капење, Спорт Девојка костим

DEN 1275.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Големина
Половината
Тежина
Висина
М
56-66 cm
40-49 kg
154-162 cm L 66-76 cm
49-56 kg
158-166 cm
XL
73-83 см
57-63 kg
162-170 cm
XXL
79-89 cm
64-72 kg
165-175 cm
Напомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.2 lb
Ве молиме не остави лош повратни информации.Благодарение 1,Ако се satified со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди. 2,Откако ќе ни даде 5 ѕвезди, ние ќе ви даде попуст за вашата следна цел. 3,Ако има било каков проблем,молам, контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации. 4,Без разлика што и да се случи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го решите вашиот проблем.

Детали

Големина:
Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size XXL
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
12378
Шаблон Тип:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти