.

.

New
1PCS Ретро Гроздобер Печати Костим за капење Жени Секси Monokini Бански Поместена им Помогнам на Костим за Капење Maillot Де Bain Бразилецот Одговараат E710

1PCS Ретро Гроздобер Печати Костим за капење Жени Секси Monokini Бански Поместена им Помогнам на Костим за Капење Maillot Де

DEN 776.00
DEN 862.08

Стока
Достапно.


Едно Парче Тенок Одговара Мода Шарени Костим за капење им Помогнам на костими за капење Комбинација Костим за Капење Maillot Де Bain Бразилецот Biquini E710 Достапни боја : како фотографија Avaialable големина : Како оглас големината Ако поместена : Да Еколошки материјали : 100% Еко-пријателски,полиестер,најлон,spandex, дише, Флексибилни, трајни, најдобри хигроскопна Поставен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени одличен подарок за вашиот љубовник или си Слободен испорака : Од Кина пост регистрирани воздух пошта, ако треба и други брза испорака начин,pls контактирајте со нас,почитувани
пакет : 1* едно парче бански
Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!! Pls Мерка вашиот Overbust(горниот дел на градите) големина однапред,почитувани Големина на : не Постои една големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме
Ве молиме Имајте на ум : Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во
фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ,ви благодариме,почитувани
Модел шоу
Вистински фотографии
Здраво драги,ако сакате да видите повеќе трендовски стилови,
Pls слободно можете да ја разгледате нашата веб-страница :
.
Ние ќе брод нарачка во рок од 24-48 часа и секоја цел е следење на No.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Жените
Бренд Име:
Melphieer
Материјал:
Полиестер,Lycra,Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
E710
Костим за капење:
Висок Половината Бикини
бански:
biquini brasileiro
жените бикини:
костим за капење, бански
biquini плус големина:
Сосема нов дизајн
traje де bano mujer:
biquinis feminino 2016 година
облека за жени:
Лето стил beachwear
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Продавница:
http
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Свеж

Избор на клиенти