.

.

New
2017 Плус Големина Едно Парче Костим За Капење Жените Бански Солидна Monokini Maillot Де Bain Femme Bodysuit Женски Костим За Капење Сина

2017 Плус Големина Едно Парче Костим За Капење Жените Бански Солидна Monokini Maillot Де Bain Femme Bodysuit Женски Костим За

DEN 412.00
DEN 515.52

Стока
Достапно.


Плус Големина Едно Парче Костим За Капење Жените Бански Солидна Monokini Maillot Де Bain Femme Bodysuit Женски Костим За Капење Сина
Забелешка ве молиме пред Купување : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики,pls се разбере. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. 4. Сите во сите, ви благодариме за вашето разбирање . Спецификации : Предмет Тип : Костим за капење, Бански Пакет се вклучени : 1 постави *бански Големина Водич: Големина Купот на Градите Големина
под биста
(см) Половината(cm) на Колкот(cm) S AB 68-72 63-67 89-93 М П.Н.Е. 73-77 68-72 94-98 L CD 78-82 73-77 99-103 XL D 83-87 78-82 104-108

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Лен,Lycra,Најлон,Spandex,Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
HC17078
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Свеж

Избор на клиенти