.

.

New
QIANG YI 2018 Летни Стилови Секси Strapless Едно Парче Костим за капење Жените Бански Осигурач Исклучување Рамо Bather Костим за Капење Отсечени Чипка

QIANG YI 2018 Летни Стилови Секси Strapless Едно Парче Костим за капење Жените Бански Осигурач Исклучување Рамо Bather Костим

DEN 602.00
DEN 692.64

Стока
Достапно.

54 см)
Плаќање
1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express.
3)Сопствени Должност или Увоз Даночни
На листата на цената не се вклучуваат било кој данок, купувачи се одговорни за сопствени должност или увозен данок во својата земја.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно да се провери големината на табелата и да ја одберете големината врз основа на вашиот вистинска големина
Ви благодариме и убав ден!
Пакет Се Вклучени :
1 *едно парче костим за капење, Големина : S=НАС(2),M=НАС(4),L=НАС(6),XL=НАС (8) Големина : S=RU(40),M=RU(42),L=MK(44),XL=RU (46)
Референтна Големина cuit : см (1cm=0. (но објектот мора да биде оригинална состојба, како што се испратени до вас)
Повратни информации
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга.
3)Ако не сте задоволни кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.39 инчен 1 инч=2.
3)Ова е плаќање помош центар :
Испорака
1)Пад На Превозот
Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
едно парче костим за капење 726
Бренд Име:
QIANG YI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Spandex,Полиестер
Свеж

Избор на клиенти