.

.

New
ZMTREE 2017 Нови костими за капење Жените Едно Парче Поставува Секси Капчиња Плажа Костим за Капење Monokini Нов Стил Солидна Костим за капење Maillot Де Bain

ZMTREE 2017 Нови костими за капење Жените Едно Парче Поставува Секси Капчиња Плажа Костим за Капење Monokini Нов Стил Солидна

DEN 631.00
DEN 956.64

Стока
Достапно.


Бела
Црна
Црвена
Зелена

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZMTREE
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
ZMTREEBK051
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
објектот стил:
капчиња едно парче костим за капење
Пол:
Жените Девојка Дами
Е Прилагодена:
Yes
Поддршка Тип:
жица за слободни
Wite Подлога:
Yes
Сезоната:
Лето
Свеж

Избор на клиенти