.

.

New
Yingfa Sharkskin Трки Обука Бански Целосна Нога Пливаат Панталони Хулахопки отпорни на хлор обука mens долго пливање водови

Yingfa Sharkskin Трки Обука Бански Целосна Нога Пливаат Панталони Хулахопки отпорни на хлор обука mens долго пливање водови

DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Jammers
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
9117
Бренд Име:
Yingfa
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
81%polyamide+19%Spandex
Место на Потекло:
Кина Копното
Свеж

Избор на клиенти