.

.

New
Нови Нов Дизајн Loog Ракав Zippered Сурфање Костим За Капење Зелена Печатени Жените Бански Bodysuit Едно Парче Костим За Капење Y02028

Нови Нов Дизајн Loog Ракав Zippered Сурфање Костим За Капење Зелена Печатени Жените Бански Bodysuit Едно Парче Костим За Капење

DEN 451.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


-Ако сте заинтересирани во промет на големо, пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт . Ние ќе го направи тоа за вас исто така. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
-Квалитетот е одличен . Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост .
Производ Детали
-Тип : жените едно парче костим за капење
-Погоден За : пливање , сурфање, капење фустан,плажа спорт
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк . Ова брзо, флексибилно синџирот на снабдување, заедно со победничката формула на стил, квалитет, вредност и услуга е вклучена Na Dan Bao да расте брзо во супер меѓународниот на мало. NADANBAO е една од првите веб-сајт онлајн продавници и имаме 5 години работно искуство на печатени производи.
големина Биста Рамо Хип Бедрото Должина инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm Една Големина 29-37 74-96 15-18 38-46 31-38 80-96 18 48 23 59
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ако имате било какви прашања, plaese се чувствуваат слободни да контакт.
-Нема да не остави никакви информации за пратката . Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Y02028
подлога:
без подлога
Еластичноста:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти