.

.

New
Спорт Пливаат Шорцеви Mens Spandex костими за капење за Мажи Квадратен Нога им Одговара на Мажите Piped Splice Конкуренција Трки Костим за капење, Пливање Водови

Спорт Пливаат Шорцеви Mens Spandex костими за капење за Мажи Квадратен Нога им Одговара на Мажите Piped Splice Конкуренција Трки

DEN 401.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.


Спорт Пливаат Шорцеви Mens Spandex костими за капење за Мажи Квадратен Нога им Одговара на Мажите Piped Splice Конкуренција Трки Костим за капење, Пливање Водови
Квадратен Нога
Половината
Должина
1/2 Leg отворање
cm
инч
cm
инч
cm
инч
М
69-74
27.2-29.1
28
11
21
8.3
L
74-80
29.1-31.5
28.5
11.2
22
8.7
XL
80-86
31.5-33.9
29
11.4
23
9.1
XXL
86-92
33.9-36.2
29.5
Само 11,6
24
9.4
XXXL
92-98
36.2-38.6
30
11.8
25
9.8

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Stylism Бутик
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
KYL8110
Свеж

Избор на клиенти