.

.

New
Две Парче Секси Жени Бански Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Градник Костим за капење Печати Костим за Капење Лето Жените Африкански Beachwear

Две Парче Секси Жени Бански Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Градник Костим за капење Печати Костим за Капење Лето Жените

DEN 244.32

Стока
Достапно.

Продавачот ќе се справи за вас додека сте задоволен.Дури и облеката не се вклопуваат,ние, исто така, ќе се справи за вас.Ве молиме контактирајте со продавачот ако имате било какви прашања во врска со производи или акции.Спорови :
Ве молиме контактирајте со продавачот пред да го отвори спорот.Ве молиме контактирајте со продавачот ако имате било какви прашања во врска со производи или акции.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
1 инч = 2.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.6,па да се намали цената на производот,ние обично испратите евтин производ од страна на Продавачот за Испорака Метод (No Следење на информации кога производот е во купувачот земјата,но превозот брзина е исто како Кина Пост Регистрирани Ail Пошта).
Она Што Ќе Добиете :
1 x Fashion Bikini
Преглед :
вообичаени ситуации :
1.Ве молиме контактирајте со продавачот пред да го отвори спорот.Ако не,ние ќе ви остават messenge да ви кажам дека тоа е надвор од акциите и ние молам вие да ја откаже нарачката изборот причина : Купувачот не сакате оваа цел.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Веледрогеријата :
Ве молиме контактирајте ја saller ако сакате, ние испрати производи од експрес,ние обично брод на производите од експрес слободен кога цел пари е повеќе од 180 ДОЛАРИ.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
GLANE
Број На Модел На:
Печати
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Свеж

Избор на клиенти