.

.

New
KEENEST им Помогнам на Едно Парче Костим за капење, Износени Бански Црна Завој Костим за Капење Monokini Отсечени бански костуми perfect

KEENEST им Помогнам на Едно Парче Костим за капење, Износени Бански Црна Завој Костим за Капење Monokini Отсечени бански костуми

DEN 474.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KEENEST
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
градите подлога:
NO
челик stent:
Yes
Свеж

Избор на клиенти