.

.

New
160pcs/многу 6mm Шарени уво проширувач Измамник Лажни Уво приклучок со O-прстени Месо Тунели бесплатен превозот

160pcs/многу 6mm Шарени уво проширувач Измамник Лажни Уво приклучок со O-прстени Месо Тунели бесплатен превозот

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


160pcs/многу Шарени уво проширувач Измамник Лажни Уво приклучок со O-прстени Студ Earring Месо Тунели бесплатен превозот
Превозот :
ние ги испратите на кина пост како подарок,тоа ќе потрае 15 -30 работни дена,или дури и подолго.се надевам дека ќе можат да го разберат.
160pcs/многу 8мм Шарени Лажни Уво Tapers Проширувач Измамник Уво приклучок со O-прстени Earring Месо Тунели Тело Накит бесплатен превозот US$ 39.99 /многу
160 парчиња / многу
160pcs Бесплатен Превозот 8мм нерѓосувачки челик Тело накит шарени Уво Студ Лажни Уво Plug Месо Тунелот Tapers US$ 31.99 /многу
160 парчиња / многу
160pcs/многу 6mm Шарени Лажни Уво Tapers Измамник Лажни Уво приклучок со O-прстени Студ Earring Месо Тунели бесплатен превозот САД$ 37.99 /многу
160 парчиња / многу
100pcs Слободни Брод акрилик Тело накит логото Уво Студ Лажни Уво Plug тело накит пирсинг накит US$ 19.99 /многу
100 парчиња / многу

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
боја:
мешани
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти