.

.

New
100pcs Бонбони боја 8мм Лажни Уво Проширувач Уво Коси Носилки Акрилик Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот на Големо Мода

100pcs Бонбони боја 8мм Лажни Уво Проширувач Уво Коси Носилки Акрилик Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот на Големо Мода

DEN 1439.04

Стока
Достапно.


Бонбони боја Лажни Уво Проширувач Уво Коси Носилки Лажни Акрилик Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот на Големо Мода
големина : 8mm
вие би можеле да остави порака за она што боја ви треба,20pcs е Единица.
како што се црвени 40pcs,црна 20pcs,зелена 60pcs
Превозот :
ние ги испратите на кина пост како подарок,тоа ќе потрае 15 -30 работни дена,или дури и подолго.се надевам дека ќе можат да го разберат.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
/
боја:
мешани
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти