.

.

New
Злато Месинг Mandala Цвет Со Камен Обетки Обрачот Индискиот Мода Уво Закачалка Тежина Percing Тело Накит 14g

Злато Месинг Mandala Цвет Со Камен Обетки Обрачот Индискиот Мода Уво Закачалка Тежина Percing Тело Накит 14g

DEN 240.00

Стока
Достапно.


Опис
*Бренд : БЛАТО
*Материјал : Месинг& Тиркизна Камен
*Бруто Тежина : 20g
*Мерач : 14g/1.6 mm
*Големина : Надворешниот Дијаметар : Околу 40mm,Цвет Дијаметар 20mm
*Стил : Mandala Цвет
*Пакување : opp кеси
*Ова многу вклучувајќи : 1 пар
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FK16110102
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
пирсинг earring
боја:
бронза
дизајн:
mandala
многу:
1 пар
Свеж

Избор на клиенти