.

.

New
4-16mm Cubiz Циркони уво приклучоци и тунели нерѓосувачки челик уво проширувач месо тунелот носилки пирсинг dilataciones oreja

4-16mm Cubiz Циркони уво приклучоци и тунели нерѓосувачки челик уво проширувач месо тунелот носилки пирсинг dilataciones oreja

DEN 213.00
DEN 303.84

Стока
Достапно.


Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ААА Cubiz Циркони
4-16mm Cubiz Циркони уво приклучоци и тунели нерѓосувачки челик уво проширувач месо тунелот носилки пирсинг dilataciones oreja
Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)
Испорача : 14-30 дена
Цел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)
Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 7-15 дена

Детали

Метална боја:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm
Главниот Камен Боја:
Црна, Сребрена, Златна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
Уво тунелот plug пирсинг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик, ААА Cubiz Циркони
уво приклучоци:
приклучоци и тунели
уво проширувач:
уво месо тунелот
уво носилки:
Tunel пирсинг
Телото Накит:
индустриски пирсинг
пирсинг накит:
нерѓосувачки челик тело накит
носила приклучоци:
Носила обетки
пирсинг индустриски:
уво носилки приклучоци и тунели
тунели уво приклучоци:
Тунели уво приклучоци уво expanders
Свеж

Избор на клиенти