.

.

New
Бесплатен превозот на големо 70pcs 0.8*8мм меша 5 бои носот студ од Нерѓосувачки Челик, титаниум позлатен кружни пирсинг на нос прстен

Бесплатен превозот на големо 70pcs 0.8*8мм меша 5 бои носот студ од Нерѓосувачки Челик, титаниум позлатен кружни пирсинг на нос

DEN 863.52

Стока
Достапно.

Голем за да може да се прифати
12.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.боја : сребрена , црна , злато ,злато се зголеми, сина , виножито , кафе ,бела
7. големина : 0.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.пакување :
а) мешани бои , 70pcs , мешано 8 бои , а секоја боја речиси иста количина
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Detial :
1.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Тип : носот прстен,носот студ ,пирсинг на нос,пирсинг на тело накит
4.
Белешки
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.стил : обичен со титаниум боја галвански, O прстен кружни окно
8.парична казна или мода : мода и казна
6.цена : фабрика цена
5.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детали

Метална боја:
мешани бои, злато, сребрена, црна, кафе
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S-S-N-R-O-001
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
meterials:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Носот прстен , пирсинг на нос,носот студ
моден или парична казна:
Моден
Стил:
О прстен кружни вратило ,титаниум позлатен бои
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
0.8*8мм
Свеж

Избор на клиенти