.

.

New
челик медицински затворен прстен, обетки уво нос прстен интерфејс прстен Отвори Обрачот 14G 16G Популарни Тело Накит 8мм 10мм Црното Злато

челик медицински затворен прстен, обетки уво нос прстен интерфејс прстен Отвори Обрачот 14G 16G Популарни Тело Накит 8мм 10мм

DEN 1715.00
DEN 1804.80

Стока
Достапно.

Одлуката на нас е финалето. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Повратни информации
: 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот така што ќе имате среќен шопинг искуство со нас." да "За побрзо, неспокојот испраќање, ние може да брод предмети преку друг курир." "Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел" да "ве Молиме внесете ја вашата АДРЕСА внимателно и да се провери точноста при обработката цел. Ве молиме да бидете трпеливи и да се провери следење на број предвидени за ажурирања. Ние, најверојатно, ќе биде во можност да одговори на сите од нив, на ваше задоволство. Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик кога ќе ги купите тука. Во ретки случаи, обичај clearances може да им помогнам време на испорака назад малку.6x10mm
КОЛИЧИНА : 30 PCS/МНОГУ
Испорака :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир." да "се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате." "EMS,UPS-от,DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 307 работни дена зависи од земјата доставени до." можеби "EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT express обично се 3-7 работни дена во зависност од земјата.

Детали

Главниот Камен Боја:
Црна, Сребро, Злато, Мулти
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
hengke
Број На Модел На:
DH-1330
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
боја:
Црна Челик
Стил:
Обрачот Носот Прстен Уво прстен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
materical:
316L не ' Рѓосувачки челик
Големина:
16G 14G
Свеж

Избор на клиенти