.

.

New
18pcs Акрилик Уво Коси Носилки Expanders Комплет Tapers Multicolor Обетки Сет

18pcs Акрилик Уво Коси Носилки Expanders Комплет Tapers Multicolor Обетки Сет

DEN 133.00
DEN 175.20

Стока
Достапно.

Ако се чувствувам како што се недостаток на позитивни повратни информации и 5 бодови,pls не constact нас.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе.99 /парче
20pcs XStainless Челик Лажни Измамник Уво Приклучоци Мерач Илузија Тело Накит Pierceing US$ 7.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние.19 /многу
парчиња / многу
2014 година Нови Популарните Ретро Бикини Тело Синџир на Модни Жените Половината Синџир Секси Тело Накит Синџир Ѓердан БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 1.
ОБЛАСТ
ЗЕМЈА
Област 1
Хонгконг, Macau
Област 2
Кореја , Тајван
Област 3
Јапонија
Област 4
Брунеи, Камбоџа, Брунеи, Камбоџа, Индонезија, Лаос, Малезија, Philipines, Сингапур, Тајланд, Виетнам
Област 5
Австралија, Кук Острови, Ameriacan Самоа, Кук острови, источен Тимор, Гвам, Kiribati, Нов Зеланд, Нова Каледонија, Niue, Папуа Нова Гвинеја, Saipan, Самоа, Soloman Острови, Тахити, Тонга, Tuvalu, Vanuatu, Фиџи острови
Област 6
САД , Канада, Мексико
Област 7
Велика БРИТАНИЈА, Франција, Кипар, Данска, Финска, Германија,Грција, Андора, Австрија, Белгија, Естонија, Гибралтар, Гренланд, Guemsey, Унгарија, Исланд, Индија, Ирска, Република Италија, Џерси, Латвија, Лихтенштајн, Луксембург, Малта, Монако, На Холандија, Норвешка, Полска, Португалија, Словенија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Канарските острови, чешка Република
Повеќе Објект
10 Pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Јазик Стомак Усна Веѓа Носот Barbell Прстени Студ US$ 3.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Pinksee
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Водител на
Број На Модел На:
BC58/MU
Метали Тип:
Акрилик
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Точка име :
акрилик уво plug проширувач
Материјал:
Акрилик
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти