.

.

New
100pcs/многу 16G Скок веѓа прстен флексибилни банана 1.2x8x3mm мека Светат во темница УВ акрилик тело пирсинг накит

100pcs/многу 16G Скок веѓа прстен флексибилни банана 1.2x8x3mm мека Светат во темница УВ акрилик тело пирсинг накит

DEN 466.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Боја случаен избор

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ZLDYOU
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
скм-yeguang4
Метали Тип:
Никој
Бои:
многу за вашиот изберете
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти