.

.

New
ТЕЛОТО ПАНК Мало 1 Пар 7-25мм Мерачи Мода Уво Проширувач Двојно Разгореа Камен Уво Plug Носилки Тело Пирсинг Накит PLG 018

ТЕЛОТО ПАНК Мало 1 Пар 7-25мм Мерачи Мода Уво Проширувач Двојно Разгореа Камен Уво Plug Носилки Тело Пирсинг Накит PLG 018

DEN 128.00
DEN 152.64

Стока
Достапно.


Малопродажната 1 Пар 7-25мм Мерачи Мода Уво Проширувач Двојно Разгореа Тиркизна Камен Уво Plug Носилки Тело Пирсинг Накит PLG 018
100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Уво Тунелот Earring Нерѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит
Бесплатен Превозот E-Пакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100
Опис : Предмет : Уво приклучоци месо тунелот Точка Законик : PLG 018 Материјали : Камен Дијаметар : 6.5 mm 8мм 10мм 11mm 13mm 14mm 16mm 19mm 22mm 25мм Количина : 1 Pair Боја : Покаже како слика Пол : Унисекс Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др. Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm Забелешка : 1. Сите наши производи ние ќе брод од страна на E-пакет или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е најбрзо и најбезбедно начин ! И w кога вкупниот поредок во нашата продавница над 100 Ние ќе им обезбеди бесплатен превозот од E-пакет! 2. Руската costomers ве молиме оставете ги вашите име и презиме поради руската Политика, ви благодариме! 3. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 4. Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Не грижете се! Пакетот вклучува : Цената за еден пар уво приклучоци

Детали

Метална боја:
7mm, 8mm, 10мм, 11mm, 13mm, 14mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25мм
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Телото Панк
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
PLG 018
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Клучен Збор 1 :
Тунелот Тело Пирсинг Накит
клучен збор 2:
Носила Проширувач Пирсинг на тело накит
клучен збор 3:
уво тунелот ,пирсинг ,приклучокот ,уво проширувач ,уво приклучокот ,
Клучен Збор 4:
приклучокот orelha ,пирсинг де nariz ,tragus обетки
Клучен Збор 5:
пирсинг лажни
Бесплатен превозот :
Yes
Дијаметар:
7mm 8мм 10мм 11mm 13mm 14mm 16mm 19mm 22mm 25mm
Место на Потекло :
CN
Пол:
Унисекс
Is_Customized :
Yes
Свеж

Избор на клиенти