.

.

New
НОВ СТИЛ на МОДАТА ЖЕНИТЕ БЕЛА ИМИТАЦИЈА БИСЕРИ МОНИСТРА ГРАДНИК Синџирите за НАКИТ 2 БОИ WRB12

НОВ СТИЛ на МОДАТА ЖЕНИТЕ БЕЛА ИМИТАЦИЈА БИСЕРИ МОНИСТРА ГРАДНИК Синџирите за НАКИТ 2 БОИ WRB12

DEN 767.52

Стока
Достапно.


НОВ СТИЛ НА МОДАТА ЖЕНИТЕ БЕЛА ИМИТАЦИЈА БИСЕРИ МОНИСТРА ГРАДНИК ТЕЛО СИНЏИРИТЕ ЗА НАКИТ 2 БОИ WRB12
Плаќање
Alibaba Безбедност на плаќање;
превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци , царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да биде предаден на e Bay потврдена адреса!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашата Предмети, ве молиме да ни даде пет ѕвездички, и ни остави позитивни повратни информации, ние ќе го цениме вас, и вашиот охрабрување ќе се задржи ни секогаш forword. Ви благодариме. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Тоа може да потрае околу 14 до 20 работни денови за испорака. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.

Детали

Метална боја:
Златни Синџири, Сребрени Синџири
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Број На Модел На:
WRB12
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
ДЕЈВИД ЗАГУБА
Свеж

Избор на клиенти