.

.

New
бесплатен превозот место бои боја 100pcs 16G 3мм хируршки Нерѓосувачки Челик тело пирсинг заробеништво прстен

бесплатен превозот место бои боја 100pcs 16G 3мм хируршки Нерѓосувачки Челик тело пирсинг заробеништво прстен

DEN 693.60

Стока
Достапно.

стил : на самото место бои боја
8. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Тип : заробеништво прстен
4.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.100 компјутери/многу за 8 мешани бои, а секоја боја количество мешани случаен избор
3.големина : 1.испорака време : 7-15days
11.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Број На Модел На:
E-R-N-001
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
meterials:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
заробеништво прстен
Стил:
место бои боја
боја:
8 неонски бои
Големина:
1.2*8*3мм
моден или парична казна:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти