.

.

New
Lot10pcs 14g~1.6 mm Тело Пирсинг Jewerly Брадавица Shield Прстен Бар Barbells Тело Пирсинг НОВИ Изберете стилови

Lot10pcs 14g~1.6 mm Тело Пирсинг Jewerly Брадавица Shield Прстен Бар Barbells Тело Пирсинг НОВИ Изберете стилови

DEN 684.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Сите Плаќање ве молиме да ја плати во рок од 10 дена по Аукција во близина. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!.
Ние брод на сите стоки во рок од 24 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Тоа најмногу се должи на поштата.
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
Светот
15-25days
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 15 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 25 дена да пристигнат.
Ако вашиот вкупен цел вредност достигне $200.6 mm
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Бар
Ве молиме да ги проверите големините фотографии покажуваат,ви благодариме
Ќе добиете 10pcs/Многу,ве молиме изберете стилови
SHIPPMENT :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Плаќање :
Ние го прифаќаме и Плачеше Картичка
Мулти-предмети наредби ве молиме распрашајте се за комбинирана фактура откако ќе заврши шопинг.

Детали

Главниот Камен Боја:
Заби, Черепот На Главата, Розова Боја, Сина Цвет, Меша
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
AJ003
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти