.

.

New
30Pcs Целиот Накит Масовно Многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Прстени LR338 Бесплатен Превозот

30Pcs Целиот Накит Масовно Многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Прстени LR338 Бесплатен Превозот

DEN 332.00
DEN 420.00

Стока
Достапно.

Нешто може да се реши преку комуникација,
· Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со нашата вкупна услуга,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
· Ние секогаш спремни да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги!Вашето задоволство е наша најдобра охрабрување!Ако имате било какви прашања или не добиете предмети.
Тип на Тело пирсинг Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Количество 30pcs Големина Состојба Сосема нов Една++ Забелешка само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл.
· Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку нашата продавница.(Оваа промоција се однесува само на големите земји кои имаат нормален товар правила,Ако живеете во друга држава,ве молиме contast ни за локација за подигнување на такси превозот,ви благодариме однапред!) 2 .Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1. Ве молам само уживајте во вашата шопинг,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас топло,ние сме толку среќни да ви обезбеди најдобар услуги!.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
EcooLin
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
338
Свеж

Избор на клиенти