.

.

New
30Pcs Целиот Накит најголемиот Дел Пакет Многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Прстени LR337 бесплатен превозот

30Pcs Целиот Накит најголемиот Дел Пакет Многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Прстени LR337 бесплатен

DEN 332.00
DEN 420.00

Стока
Достапно.

Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката.Благодарам и почит.Нешто може да се реши преку комуникација,
· Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со нашата вкупна услуга,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молам само уживајте во вашата шопинг,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас топло,ние сме толку среќни да ви обезбеди најдобар услуги!. 24 часа за ревизија на вашата исплата )
· Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 20-35 работни дена да пристигнат.
Тип на Тело пирсинг Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Количество 30pcs Големина Состојба Сосема нов Една++ Забелешка само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави рамнодушен повратни информации или 1-3 ѕвезда добар фидбек . Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
EcooLin
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
337
Свеж

Избор на клиенти