.

.

New
30Pcs Целиот Накит Многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Јазик Прстени најголемиот Дел Пакет LR340 Бесплатен Превозот

30Pcs Целиот Накит Многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Јазик Прстени најголемиот Дел Пакет LR340 Бесплатен

DEN 332.00
DEN 420.00

Стока
Достапно.

ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
· Ние секогаш спремни да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги!Вашето задоволство е наша најдобра охрабрување!Ако имате било какви прашања или не добиете предмети. 24 часа за ревизија на вашата исплата )
· Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 20-35 работни дена да пристигнат.(Оваа промоција се однесува само на големите земји кои имаат нормален товар правила,Ако живеете во друга држава,ве молиме contast ни за локација за подигнување на такси превозот,ви благодариме однапред!) 2 .
Тип на тело пирсинг Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Количество 30pcs Големина Состојба Сосема нов Една++ Забелешка само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1. Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и имавме подготвени некои прилично подароци за вас, која вреди повеќе од 20 USD!!!
Ние прифаќаме да се вратат. Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
EcooLin
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
340
Свеж

Избор на клиенти