.

.

New
40pcs злато сребро индискиот лажен нос прстен септумот завртки кристал носот никој пирсинг лажен нос прстен клип стилски N0028

40pcs злато сребро индискиот лажен нос прстен септумот завртки кристал носот никој пирсинг лажен нос прстен клип стилски N0028

DEN 692.00
DEN 814.08

Стока
Достапно.

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби shippments.Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Кредитна картичка,Money Bookers,T/T,Western Union, итн се ОК.Ние би сакале да комуницираат со нашите клиенти,на секоја порака која ќе се одговори во 12 часот.Ние ќе брод наредби во рок од 3 дена откако ќе го добие плаќање. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
многу за да ја посетите нашата продавница и испраќање на налози за нас,многу ви благодарам! Кога ќе го добиете во продавница вие ќе уживате во овој подолу. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
40pcs злато сребро индискиот лажен нос прстен септумот завртки кристал носот никој пирсинг лажен нос прстен клип Бесплатен превозот N0028
пирсинг лажен нос клипот прстен
бренд број : N0028
тежина : 3g
стил : панк/табу
Топла Продаде Шоу
ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N0028
Бренд Име:
лов љубов
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Тип На Објект:
пирсинг лажен нос клипот прстен
Тип На Производ:
лажен нос клипот прстен
Опис На Производот:
носот клипот прстен
Функција:
лажни септумот
боја:
Злато и Сребро.
Животна средина:
не штети на телото
Место на Потекло:
yiwu жеџијанг во кина копното
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти