.

.

New
30pcs трговија на големо накит многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Прстени LR336 бесплатен превозот

30pcs трговија на големо накит многу Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Бар Прстени LR336 бесплатен превозот

DEN 332.00
DEN 420.00

Стока
Достапно.

Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката.Се врати во рок од 7 дена; 3.
· Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку нашата продавница. Ние ќе одговор за вас во рок од 24 часа работни дена. Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и имавме подготвени некои прилично подароци за вас, која вреди повеќе од 20 USD!!!
Ние прифаќаме да се вратат. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави рамнодушен повратни информации или 1-3 ѕвезда добар фидбек .(Оваа промоција се однесува само на големите земји кои имаат нормален товар правила,Ако живеете во друга држава,ве молиме contast ни за локација за подигнување на такси превозот,ви благодариме однапред!) 2 .
start172957587239734 US $ 3. ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Купувачи се плати за враќање поштарина.Благодарам и почит. Ве молам само уживајте во вашата шопинг,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас топло,ние сме толку среќни да ви обезбеди најдобар услуги!
start172957587239786
end172957587239786.69
end172957587239734
Тип на Тело пирсинг Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Количество 30pcs Големина Состојба Сосема нов Една++ Забелешка само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
EcooLin
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
336
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти