.

.

New
30Pcs Целата Јазик Бар Прстени Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Пирсинг LR339 Бесплатен Превозот

30Pcs Целата Јазик Бар Прстени Labret Усна Тело Пирс Брадавица Папокот Стомак Веѓа Пирсинг LR339 Бесплатен Превозот

DEN 332.00
DEN 420.00

Стока
Достапно.

Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави рамнодушен повратни информации или 1-3 ѕвезда добар фидбек . Ние ќе одговор за вас во рок од 24 часа работни дена.Се врати во рок од 7 дена; 3. Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката.
Тип на тело пирсинг Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик Количество 30pcs Големина Состојба Сосема нов Една++ Забелешка само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл.
· Ние секогаш спремни да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги!Вашето задоволство е наша најдобра охрабрување!Ако имате било какви прашања или не добиете предмети.Нешто може да се реши преку комуникација,
· Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со нашата вкупна услуга,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1. Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и имавме подготвени некои прилично подароци за вас, која вреди повеќе од 20 USD!!!
Ние прифаќаме да се вратат.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
EcooLin
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
339
Свеж

Избор на клиенти