.

.

New
ЗА КАРБОНСКИ ВЛАКНА 2002-2007 IMPREZA WRX ГД S204 ПАНЕЛИ СКРАТУВА УКРАСИ

ЗА КАРБОНСКИ ВЛАКНА 2002-2007 IMPREZA WRX ГД S204 ПАНЕЛИ СКРАТУВА УКРАСИ

DEN 8592.00

Стока
Достапно.


ШТО Е ОВА? КАРБОНСКИ ВЛАКНА 2002-2007 IMPREZA WRX ГД S204 ПАНЕЛИ СКРАТУВА УКРАСИ Одговара за 2002-2007 Година Impreza ГД и WRX и СПИ верзија answer : ___________________________ Note : може да се вклопат и седан и вагон Производ вклучуваат 4 парчиња на врата завртување на скратува Лесен за инсталација : Инсталирање на вратите со силиконски лепак (не се вклучени) Направи вистински карбонски влакна во согласност со јаглерод ткаат шема сјајна површина е веќе восок на shinny изглед. УВ заштита за да се избегне белење ефект последните 2 фото покаже fiberglass верзија инсталиран, тоа може да ви даде идеја за тоа како јаглерод верзија изглед на вашиот автомобил
МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧОТ, ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Производителот Дел Број:
YH-271C
Impreza-Година:
2003,2002,2005,2004,2007,2006
Објектот Должина:
78
Објектот Тежина:
1
Модел На Субару:
impreza
Материјал Тип:
карбонски влакна
Објектот Ширина:
28
Бренд Име:
Напред Концепти
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Објектот Висина:
10
Црна:
Црна
Свеж

Избор на клиенти