.

.

New
W207 C207 E260 Купе PD Стил Автомобил тело комплет FRP Unpainted пред Задниот браник за Мерцедес Бенц W207 C207 E Купе Пред телото за полнење

W207 C207 E260 Купе PD Стил Автомобил тело комплет FRP Unpainted пред Задниот браник за Мерцедес Бенц W207 C207 E Купе Пред телото

DEN 93312.00
DEN 129599.52

Стока
Достапно.


W207 C207 E260 Купе PD Стил Автомобил тело комплет FRP Unpainted пред Задниот браник за Мерцедес Бенц W207 C207 E Купе Пред телото за полнење
Опис
1.Автомобил тело колекции За W207 C207 КУПЕ
2.100% Сосема Нов
3.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.
4.Мала тежина и издржливост
5.Ова е со Висок квалитет на FRP материјал .
6.Лесна инсталација,Одлична fitment и Супериорен Материјал
7.Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот
Fitment
Одговара за W207 C207
Фотографии

Детали

Другиот Дел Број:
Други
Бренд Име:
Z-УМЕТНОСТ
Објектот Тежина:
10
E350-Година:
2013,2012,2011,2010
Мерцедес-Бенц Модел:
E350
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
OTHER
Објектот Должина:
OTHER
Објектот Ширина:
OTHER
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
Други
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
FRP
Производителот Дел Број:
Други
Осветленост Дел Број:
Други
Модел:
w207
Тип На Објект:
тело за полнење
дизајн:
Трансформатори
is_customized:
Yes
категорија:
автомобил трим
Место на Потекло:
Свеж

Избор на клиенти