.

.

New
Компатибилен со GLC-BX-20D 1000BASE-BX Биди SFP TX1550nm/RX1310nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со GLC-BX-20D 1000BASE-BX Биди SFP TX1550nm/RX1310nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 528.00

Стока
Достапно.


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Детали

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
GLC-BX-20D
Состојба:
Нови и OEM
Cisco:
GLC-BX-20D
Свеж

Избор на клиенти