.

.

New
Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај За Samsung Галакси A3 А5 Година Случај О7 Галакси J5 J1 J3 S7 работ S6 S3 Рака Телефон торба

Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај За Samsung Галакси A3 А5 Година Случај О7 Галакси J5 J1 J3 S7 работ S6 S3 Рака

DEN 177.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

торба -3.54 /торба торба Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 5%Попуст за повеќе од 10 компјутери руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. - Ако вашата потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. - Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Големина:
For Any Phone Below 6.0 inch
Тип:
Торбичка
дизајн:
Спорт
Бренд Име:
Aipipixia
Модел Број 1:
За SAMSUNG ГАЛАКСИ A3 А5 О7 J1 J5 J7 2016 Година Nxt Мини J105 A310 G930 S7
Модел Број 2:
за Samsung Галакси S8 S4 S5 мини S6 S7 работ Плус A3 А5 2017 J1 J3 J5
Модел Број 3:
За Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 S7 Забелешка 3 4 5 А5 О7 2016 Година A3 А5 2017
Модел Број 4:
за Samsung Галакси S3 S5 S4 mini S6 S7 Core Гранд Премиер Случај Забелешка 3 4
Материјал:
Направен од Висок Квалитет на Најлон
боја:
11 Бои, Како Слики
Стил:
Луксузен Бренд Модни Луксузни Секојдневен Стил Мобилен Телефон Додатоци Торба
Функција:
Прилагодливи Појас Полн Заштитна Трчање, Џогирање Велосипедизам Спорт Armband
Свеж

Избор на клиенти