.

.

New
Бизнис Спојувалка за Каиш Holster Торбичка Маска За Iphone 6s 6 7 Плус A3 А5 О7 2017 Половината Торба За SAMSUNG, HTC XIAOMI Универзален Телефон Торба

Бизнис Спојувалка за Каиш Holster Торбичка Маска За Iphone 6s 6 7 Плус A3 А5 О7 2017 Половината Торба За SAMSUNG, HTC XIAOMI

DEN 354.00
DEN 372.96

Стока
Достапно.


Бизнис Спојувалка за Каиш Holster Торбичка Маска За Iphone 6s 6 7 Плус A3 А5 О7 2017 Половината Торба За SAMSUNG, HTC XIAOMI Универзален Телефон Торба
Производ Функција :
100 % НОВ и Висок квалитет на СТП кожа случај и магнетни затворање.
1. Вертикална спојувалка за каиш holster сметководствена торбичка случај, висок квалитет на СТП Кожа.
2. Стилски дизајн со тока заштита на вашиот телефон од nicks и белешки.
3. Четири димензии(4.7 инчен, 5.1 инчен, 5.5 инчи, 6.3 инчи) за повеќето бренд видиме, како што се :
За i Phone 7/7 Plus/6/6 Плус/6 S/6 S плус/5/5 S/5В/SE..
За Samsung Galaxy S4/S5/S6/S7/S6 Edge/S7 Edge/j3/j5/j7/Note5/Note4/Note3...
За Xiaomi mi5/mi4/mi3/redmi забелешка 3 Pro/redmi note2/4 S/4 C...
За Huawei Honor7/Honor8/Искачи P7/P8/P9/P9 Плус/P9 лајт/P8 лајт/Mate8/Mate7...
За LG g5/g4/g3...
За Sony за Леново други бренд мобилен телефон.
Спецификации :
Големина 1 (4.7 инчи) : Прибл. 5.9 инчен*2.95 инчен(15cm*7.5 cm),
Големина 2 (5.1 инчи) : Прибл. 6.29 инчен*3.34 инчен(16cm*8.5 cm),
Големина 3 (5.5 inch) : Прибл. 6.69 инчен*3.54 инчен(17cm*9cm),
Големина 4 (6.3 инчи) : Прибл. 6.69 инчен*3.74 инчен(17cm*9.5 cm),
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете со вашиот мобилен телефон големина пред цел, ви благодарам.

Детали

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5,Забелешка 5,Galaxy S6 работ плус,Galaxy S II,Galaxy Серија,Galaxy Win,Galaxy Nexus,Галакси J Серија,Галакси Note4,Galaxy Note III,I9300 Галакси SIII,Галакси S7 Работ,Галакси Гранд,Галакси S7,Галакси Забелешка 7,Галакси C5,Галакси S6,Галакси Мини S5
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
evolou
Големина:
4.7 / 5.5
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Adorption
дизајн:
Металик,Гроздобер,Бизнис,Обичен
Карактеристики:
спојувалка за каиш маска
Стил:
прекривачот
Материјал:
Вистинска Кожа
Тип:
торбичка телефон торба
Type1:
спојувалка за каиш торбичка маска
Свеж

Избор на клиенти