.

.

New
EVOLOU Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Случај за Iphone 7 Плус 6plus 5.5 Инчен Универзална Отворено Половината Кеси за Xiaomi Huawei Случаи Маска

EVOLOU Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Случај за Iphone 7 Плус 6plus 5.5 Инчен Универзална Отворено Половината Кеси за Xiaomi

DEN 425.00
DEN 530.88

Стока
Достапно.

modname=ckeditor modname=ckeditor
EVOLOU Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Случај за Iphone 7 Плус 6plus 5.5 Инчен Универзална Отворено Половината Кеси за Xiaomi Huawei Случаи Маска
Продажба На Точки>>>
1. Модел : За 5.5 инчен Телефон Случај ( Вклучувајќи 5.5 инчи подолу)
2. Материјал : Направен од Висок Квалитет на СТП
3. Функција 1 : Половината Торба Стил + 360 Степени Rotatable
4. Функцијата 2 : Картичка Слотови + Торбичка Holster + Појас Чип
Капка / Бесплатен превозот за поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика, ви Благодариме modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Детали

Бренд Име:
evolou
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.5
Карактеристики:
Универзална Отворено Половината Кеси
боја:
Црна,Кафеава
Тип:
Кожа случај
Стил:
гроздобер,бизнис,belf клип , половината торба
Применливи сцена:
отворено,Качување,Јава
Важат за:
за xiaomi redmi забелешка 4x про ,за samsung s7 s6 раб.....
Свеж

Избор на клиенти