.

.

New
За Sony Xperia XA Ултра XA1 Ултра Салата Спорт Водоотпорен Универзален Мобилен Телефон Половината Кеси Одговара За Sony Xperia XZ XZS

За Sony Xperia XA Ултра XA1 Ултра Салата Спорт Водоотпорен Универзален Мобилен Телефон Половината Кеси Одговара За Sony Xperia

DEN 162.00
DEN 180.00

Стока
Достапно.

Забелешки :
1. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Особено во шпицот пати. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само.

Детали

Материјал:
Најлон
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Едноставен,Спортски
Карактеристики:
Салата Водоотпорен Екран На Допир За Половината Торба Универзален Телефон Торбичка
Големина:
24.5*10.3*2
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
боја:
Црна, Розова, Црвена, Црвена Роза, Сина, Небото Сино, Зелено, Oranger
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Компатибилен Модел 1:
За Sony Xperia XA Ултра F3213
Компатибилен Модел 2:
за Sony Xperia XA1 Ултра
Компатибилен Модел 3:
За Sony Xperia XZ
Компатибилен Модел:
за Sony Xperia XZS
Свеж

Избор на клиенти