.

.

New
За Umi Рим X 5.5 Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Umi Рим X

За Umi Рим X 5.5 Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Umi Рим X

DEN 460.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


За Umi Рим X 5.5" Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка
Телефон Торба Случај Покритие За Umi Рим X
1.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна
3. Луксузна Litchi Шема Дизајн , внатре , тоа е не-плетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

Детали

Материјал:
кожа
Големина:
For Umi Rome X
Карактеристики:
Sleeve Торбичка
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Umi
Свеж

Избор на клиенти