.

.

New
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Leagoo Алфа 2/5 5 Инчен Пад на Превозот

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Leagoo Алфа 2/5 5 Инчен Пад на Превозот

DEN 431.52

Стока
Достапно.

Торбичка Случај за Leagoo Алфа 2/5 Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Leagoo Алфа 2/5. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина ,Браун. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон што го сакате, на пример : сакам случај за i Phone 6s Плус ,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Pls љубезно ве молиме да се разбере .
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Детали

Материјал:
Алфа 2, Алфи 5
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
5
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Leagoo
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна,Кафеава
is_customized:
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
Style1:
Торбичка Случај Половината Носителот Случај
style2:
Кожа Ракав Случај
Број На Модел На:
За Leagoo Алфа 2/5
Свеж

Избор на клиенти